Pakiety

Wykończeniowe

Pakiety wykończeniowe

Leach & Lang wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu kompleksowego wykańczania nieruchomości, oferując pełen zakres usług w tej dziedzinie. Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym zespołem specjalistów na każdym etapie wykańczania; od malarzy, tynkarzy, poprzez instalatorów, a na elektrykach kończąc. Do chwili obecnej zrealizowaliśmy setki projektów w różnych miastach Polski. Nasz sprawdzony zespół gwarantuje wysoką jakość usługi, niezależnie od typu projektu.

Essential

Superior

Distinction

Essential

Pakiet Essential jest szczególnie polecany Klientom, którym zależy na tym, by wysoka jakość materiałów była w odpowiedniej korelacji do ich ceny. Wykończenie mieszkania tym pakietem jest idealne dla mieszkań przeznaczonych na wynajem – gwarantuje dobrą stopę zwrotu z inwestycji oraz jej wysoki standard. Użyte materiały są łatwe w eksploatacji, trwałe i co równie ważne – podobają się szerokiej gamie odbiorców.

Pobierz PDF

Superior

Pakiet superior to idealna opcja dla Klientów, dla których ważna jest nie tylko wysoka jakość, ale również klasa i szyk, jakiej wnętrzu dodaje odpowiednie wykończenie. W tym pakiecie znajdziemy piękne drewniane podłogi oraz stylowe łazienki, dzięki którym będziemy czuć się komfortowo we własnym domu.

Pobierz PDF

Distinction

Pakiet Distincion to pakiet dla najbardziej wymagających, szukających prestiżu i nowoczesnego designu Klientów. To tutaj znajdziemy najwyższej jakości materiały wykończeniowe takie jak naturalne drewno, kamień, stal czy szkło. Tutaj też możemy puścić wodze fantazji i stworzyć wyjątkowe, nowoczesne wnętrze rodem z katalogu albo też postawić na klasyczne, ponadczasowe projekty oparte na materiałach tylko najwyższej klasy.

Pobierz PDF

Program oferowany przez Leach&Lang

Leach & Lang pełni rolę zaufanego doradcy na polskim rynku nieruchomości. Najlepszym sposobem aby lepiej zrozumieć co wyróżnia Leach & Lang jest kontakt i bliższa współpraca z kadrą firmy.

Program oferowany przez Leach&Lang

ul. Sławkowska 6
31-014 Kraków

Telefon: +48 12 430 10 44
E-mail: wykonczenia@leachandlang.pl

Arkadiusz Stypuła
Consultant

+48 539 929 671