O inwestycji

Dowiedz się więcej

O inwestycji

Czy szukasz świetnej lokalizacji w Krakowie, by kupić własne mieszkanie lub zainwestować w nieruchomość przynoszącą ponadprzeciętny zwrot? Jeśli tak, to Zamoyskiego 30 doskonale odpowie na Twoje potrzeby. To atrakcyjna nowa nieruchomość w centrum miasta, ze wszystkimi atrakcjami i udogodnieniami na wyciągnięcie ręki, która zostanie oddana do użytku wiosną 2018 r.

Budynek mieścić będzie 22 mieszkania o powierzchni między 35 i 102 metrów kwadratowych. Będą one położone na sześciu kondygnacjach, z oknami na ulice Zamoyskiego i Krzemionki oraz obszerny dziedziniec. W budynku znajdą się także podziemny parking i przechowalnie rowerów. By dopełnić projekty poszczególnych mieszkań, oferujemy pakiety wykończeniowe w trzech standardach dopasowanych do Twoich potrzeb.

Na parterze znajdują się dwa lokale użytkowe (jeden mały i jeden duży), w których mieścić się mogą sklepy, biura lub restauracje, oba z wejściem od strony ulicy Zamoyskiego.

Lokalizacja Zamoyskiego 30 jest znakomita, w centrum spokojnej dzielnicy mieszkalnej Stare Podgórze, na zboczu wzgórza Krzemionki. Zaraz obok zaczyna się Park Bednarskiego, doskonałe miejsce na relaksujący spacer, jednocześnie zaledwie kilka minut na piechotę od ruchliwej ulicy Kalwaryjskiej i Rynku Podgórskiego. Na piechotę można w ciągu 10 minut dojść (przez Kładkę Bernatka nad Wisłą) na Kazimierz z jego nieskończonym wyborem barów i restauracji. Rynek Główny to zaledwie 10 minut samochodem lub tramwajem, podobnie jak dwa krakowskie centra handlowe: Galeria Kazimierz i Bonarka.

Jako dawna stolica Polski, Kraków to nie tylko 10 milionów turystów rocznie i bogactwo historycznego dziedzictwa, ale także dynamiczne miasto studentów z błyskawicznie rozwijającym się sektorem usług. Dziesiątki międzynarodowych firm mają tu swoje oddziały, a sektor zaawansowanych technologii stale rośnie, zatrudniając coraz więcej ludzi. Wiele z nowych firm i miejsc pracy powstaje na Ruczaju, zaledwie 15 minut jazdy samochodem w kierunku południowym.

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. Chcemy Cię poznać i dopasować naszą ofertę do Twoich potrzeb.

AKTUALNOŚCI

Prace budowlane w toku – grudzień 2017 r.
W dniu dzisiejszym firma Leach & Lang dokonała wizji lokalnej na budowie. Od strony ulicy Zamoyskiego został wylany strop nad kondygnacją +2. Nasza inwestycja cieszy się bardzo dużą popularnością o czym świadczy fakt, iż na tym etapie budowy pozostało już tylko 7 lokali mieszkalnych oraz 2 lokale użytkowe. Planowany termin uzyskania pozwolenia na użytkowanie to czerwiec 2018. Zapraszamy!

IMGP8719

Rozpoczęcie prac budowlanych – styczeń 2017 r.

Na początku stycznia 2017 r. nastąpiło przekazanie placu budowy krakowskiej firmie budowlanej Expres-Konkurent, pełniącej rolę generalnego wykonawcy inwestycji Zamoyskiego 30. Deweloper FRK BUD przewiduje zakończenie prac budowlanych na 2. kwartał 2018 r.

Rewitalizacja Parku im. Bednarskiego

Zaczyna się długo wyczekiwana rewitalizacja parku Bednarskiego na Starym Podgórzu, w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji Zamoyskiego 30. Prace zakończą się w 2019 r. i w ich rezultacie w parku pojawi się m.in. restauracja z tarasem widokowym oraz scena kina letniego, ogólnodostępna siłownia i kilka placów zabaw (każdy dla dzieci w innym wieku). Po rewitalizacji park klimatem ma nawiązywać do stylu secesyjnego.

Czytaj więcej tutaj oraz tutaj.

Remont podgórskich schodów pomiędzy ul. Kalwaryjską i Zamoyskiego

„Podgórskie schody, między ul. Kalwaryjską a ul. Zamoyskiego, znajdują się w malowniczym miejscu i mają szansę stać się wizytówką dzielnicy. Niestety w ciągu ostatnich lat ich stan znacznie się pogorszył, dlatego ogłoszony został konkurs. Już wiadomo, że chęć uczestnictwa w nim zgłosiło 85 osób i pracowni, m.in. z Krakowa, Warszawy, Katowic, Poznania i Kielc”, czytamy na portalu Magiczny Kraków.

Czytaj więcej tutaj.
1
Podpisanie umowy kredytowej z Alior Bank S.A. – luty 2017 r.

Pod koniec lutego 2017 r. deweloper FRK BUD podpisał umowę kredytową na realizację inwestycji mieszkaniowo-usługowej przy ul. Zamoyskiego 30 z Alior Bank S.A.