O inwestycji

Dowiedz się więcej

O inwestycji

Czy szukasz świetnej lokalizacji w Krakowie, by kupić własne mieszkanie lub zainwestować w nieruchomość przynoszącą ponadprzeciętny zwrot? Jeśli tak, to Zamoyskiego 30 doskonale odpowie na Twoje potrzeby. To atrakcyjna nowa nieruchomość w centrum miasta, ze wszystkimi atrakcjami i udogodnieniami na wyciągnięcie ręki, która zostanie oddana do użytku w połowie 2018 r.

Budynek mieścić będzie 22 mieszkania o powierzchni między 35 i 102 metrów kwadratowych oraz 4 lokale użytkowe o powierzchni między 25 a 82 metrów kwadratowych. Istnieje możliwość łączenia lokali użytkowych i uzyskania następujących powierzchni: 35 m2, 56 m2, 82 m2, 91 m2, 138 m2, 176 m2. Zarówno lokale mieszkalne jak i użytkowe będą położone na sześciu kondygnacjach, z oknami na ulice Zamoyskiego i Krzemionki oraz obszerny dziedziniec. W budynku znajdą się także podziemny parking i komórki lokatorskie. By dopełnić projekty poszczególnych mieszkań, oferujemy pakiety wykończeniowe w trzech standardach dopasowanych do Twoich potrzeb.

Na parterze znajdują się cztery lokale użytkowe, w których mieścić się mogą sklepy, biura lub restauracje, wszystkie z wejściem od strony ulicy Zamoyskiego. Istnieje możliwość zakupu dodatkowej powierzchni na tej samej kondygnacji do wybranego lokalu użytkowego.

Lokalizacja Zamoyskiego 30 jest znakomita, w centrum spokojnej dzielnicy mieszkalnej Stare Podgórze, na zboczu wzgórza Krzemionki. Budynek znajdować się będzie jednocześnie zaledwie kilka minut na piechotę od ruchliwej ulicy Kalwaryjskiej i Rynku Podgórskiego. Na piechotę można w ciągu 10 minut dojść (przez Kładkę Bernatka nad Wisłą) na Kazimierz z jego nieskończonym wyborem barów i restauracji. Rynek Główny to zaledwie 10 minut samochodem lub tramwajem, podobnie jak dwa krakowskie centra handlowe: Galeria Kazimierz i Bonarka.

Rewitalizacja Parku im. Bednarskiego

Zaczyna się długo wyczekiwana rewitalizacja parku Bednarskiego na Starym Podgórzu, w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji Zamoyskiego 30. Prace zakończą się w 2019 r. i w ich rezultacie w parku pojawi się m.in. restauracja z tarasem widokowym oraz scena kina letniego, ogólnodostępna siłownia i kilka placów zabaw (każdy dla dzieci w innym wieku). Po rewitalizacji park klimatem ma nawiązywać do stylu secesyjnego. Czytaj więcej tutaj oraz tutaj.

Jako dawna stolica Polski, Kraków to nie tylko 10 milionów turystów rocznie i bogactwo historycznego dziedzictwa, ale także dynamiczne miasto studentów z błyskawicznie rozwijającym się sektorem usług. Dziesiątki międzynarodowych firm mają tu swoje oddziały, a sektor zaawansowanych technologii stale rośnie, zatrudniając coraz więcej ludzi. Wiele z nowych firm i miejsc pracy powstaje na Ruczaju, zaledwie 15 minut jazdy samochodem w kierunku południowym.

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. Chcemy Cię poznać i dopasować naszą ofertę do Twoich potrzeb.

AKTUALNOŚCI

Praca na budowie – marzec 2018

Miło nam poinformować, że budowa nabiera tempa. Od strony dziedzińca zostały zamontowane okna a w mieszkaniach rozpoczął się montaż instalacji wewnętrznych oraz tynkowanie ścian.
Nasza inwestycja cieszy się bardzo dużą popularnością o czym świadczy fakt, iż na tym etapie budowy pozostało już tylko 6 lokali mieszkalnych oraz 4 lokale użytkowe. Planowane zakończenia budowy to lipiec 2018. Zapraszamy!

Zapraszamy serdecznie na prezentację mieszkań (po ustaleniu terminu).

IMGP1899

 

Remont podgórskich schodów pomiędzy ul. Kalwaryjską i Zamoyskiego

„Podgórskie schody, między ul. Kalwaryjską a ul. Zamoyskiego, znajdują się w malowniczym miejscu i mają szansę stać się wizytówką dzielnicy. Niestety w ciągu ostatnich lat ich stan znacznie się pogorszył, dlatego ogłoszony został konkurs. Już wiadomo, że chęć uczestnictwa w nim zgłosiło 85 osób i pracowni, m.in. z Krakowa, Warszawy, Katowic, Poznania i Kielc”, czytamy na portalu Magiczny Kraków.

Czytaj więcej tutaj.
Podpisanie umowy kredytowej z Alior Bank S.A. – luty 2017 r.

Pod koniec lutego 2017 r. deweloper FRK BUD podpisał umowę kredytową na realizację inwestycji mieszkaniowo-usługowej przy ul. Zamoyskiego 30 z Alior Bank S.A.

 

 

 

 

 

 

Przedstawione na tej stronie wizualizacje budynku mają charakter poglądowy i służą wyłącznie do celów prezentacyjnych. Niniejsze informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wygląd budynku oraz zagospodarowanie terenu podczas realizacji może ulec ewolucji. Zmianie nie ulegną istotne założenia oraz funkcjonalność budynków. Wszelkie prawa zastrzeżone.